Rychlý kontakt

Čutková advokátní kancelář, s.r.o.

Široká 432/11, PSČ 370 01 České Budějovice

Tel.: 387 200 681

E-mail: asistentka@advokatibudejovice.cz 

Spolupracujeme

Mgr. et Mgr. Zuzana Frantíková

www.akfrantikova.cz 

 

KDO JSME

Jsme zkušení a dynamičtí advokáti, působící v renomované regionální advokátní kanceláři, připraveni k Vašim službám.

 

Kvalitního právnického vzdělání se nám dostalo v době, kdy v naší zemi již platil právní řád, srovnatelný s ostatními demokratickými zeměmi Evropy. Nejsme tudíž zatíženi znalostmi, praxí ani vztahy z minulosti. Po absolvování univerzity jsme nastoupili koncipientskou praxi v renomované advokátní kanceláři v Českých Budějovicích a po úspěšném složení advokátních zkoušek a získání členství v České advokátní komoře jsme založili společnou kancelář, kterou k Vašim službám samostatně provozujeme již více než 10 let.

 

V současné době poskytujeme vysoce profesionální, dynamické a rychlé právní služby, založené na osobním přístupu ke každému z klientů. Tento zavedený standart naši klienti oceňují a je jedním z mnoha důvodů, proč se na nás opakovaně obracejí se svými případy.

 

Naši hlavní kancelář najdete v Českých Budějovicích, ulici Široká 432/11 (obchodní dům Brouk a Babka), pobočku pak v Trhových Svinech na Žižkově náměstí vedle České spořitelny.

 

Dovolujeme si Vás proto pozvat nejenom k přečtení další z těchto stránek pod označením „Služby klientům“, ale též, a to především, k osobnímu jednání. Domníváme se totiž, že osobní přístup je základem k získání vzájemného pochopení a důvěry, jakožto nezbytných předpokladů úspěchu advokátových služeb.

mgr-klara-cutkova-br-absolventka-pravnicke-fakulty-zapadoceske-univerzity-v-plzni[1].jpg

Mgr. Klára Čutková,
absolventka Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni